Κύπελλο: Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα της δεύτερης αγωνιστικής

Αθλήματα - Κατηγορίες Πέμπτη, 12 Οκτωβρίου 2017 16:58
Κύπελλο: Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα της δεύτερης αγωνιστικής

Η Ελληνική Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου γνωστοποίησε το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής του Κυπέλλου Ελλάδας. Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα.

Το πρόγραμμα του τριημέρου 24-26 Οκτωβρίου για το Κύπελλο Ελλάδος έγινε γνωστό την Πέμπτη (12/10). Πρόκειται για την 2η αγωνιστική της Β' φάσης του θεσμού. Δείτε πότε και πού θα διεξαχθούν όλες οι αναμετρήσεις.

 

1ος όμιλος

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου

ΟΦΗ - Πλατανιάς (17:15, «Θ. Βαρδινογιάννης»)

Απόλλων Σμύρνης - Ηρακλής ΜΑΤΑΙΩΣΗ

 

Η βαθμολογία

1. Πλατανιάς 3

2. Ηρακλής 0

3. ΟΦΗ 0

4. Απόλλων Σμύρνης 0

 

2ος όμιλος


Τρίτη 24 Οκτωβρίου

Λεβαδειακός - Αιγινιακός (17:15 Δημ. Λιβαδειάς)

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου

Απόλλων Πόντου - ΠΑΟΚ (19:30, Γήπεδο Καλαμαριάς)

 

Η βαθμολογία

1. ΠΑΟΚ 3

2. Απόλλων Πόντου 3

3. Λεβαδειακός 0

4. Αιγινιακός 0

 

3ος όμιλος


Τρίτη 24 Οκτωβρίου

Λαμία - Καλλιθέα (19:30, ΔΑΚ Λαμίας)

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου

Απόλλων Λάρισας - ΑΕΚ (19:30, Αλκαζάρ)

Η βαθμολογία

1. ΑΕΚ

2. Απόλλων Λάρισας 3

3. Λαμία 0

4. Καλλιθέα 0

 

4ος όμιλος


Τρίτη 24 Οκτωβρίου

Κέρκυρα - Σπάρτη (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου

Τρίκαλα - Ατρόμητος (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)

 

Η βαθμολογία

1. Ατρόμητος

2. Τρίκαλα 3

3. Κέρκυρα 0

4. Σπάρτη 0

 

5ος όμιλος


Τετάρτη 25 Οκτωβρίου

Αχαρναϊκός - Ολυμπιακός (15:00, Γήπεδο Αχαρνών)

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου

Αστέρας Τρίπολης - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, «Θ. Κολοκοτρώνης)

 

Η βαθμολογία

1. Ολυμπιακός 3

2. Κισσαμικός 3

3. Αχαρναϊκός 0

4. Αστέρας Τρίπολης 0

 

6ος όμιλος

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου

Εργοτέλης - Ξάνθη (15:00, Παγκρήτιο)

Παναιτωλικός - Πανσερραϊκός (17:15, Γήπεδο Παναιτωλικού)

 

Η βαθμολογία

1. Ξάνθη 3

2. Πανσερραϊκός 3

3. Παναιτωλικός 0

4. Εργοτέλης 0

 

7ος όμιλος

 

Τρίτη 24 Οκτωβρίου

ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιγιάλειος (15:00, Εθν. Στάδιο «Οι Ζωσιμάδες)

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου

Άρης - Πανιώνιος (17:15, «Κλ. Βικελίδης»)

 

Η βαθμολογία

1. Άρης 3

2. ΠΑΣ Γιάννινα 1

3. Πανιώνιος 1

4. Παναιγιάλειος 0

 

8ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου

Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναθηναϊκός (17:15 Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου

ΑΕΛ - Παναχαϊκή (17:15, AEL FC Arena)

 

Η βαθμολογία

1. Παναθηναϊκός 3

2. Παναχαϊκή 3

3. Αναγέννηση Καρδίτσας 0