Γ' Εθνική: Όλα τα αποτελέσματα των ομίλων

Αθλήματα - Κατηγορίες Κυριακή, 05 Νοεμβρίου 2017 18:43
Γ' Εθνική: Όλα τα αποτελέσματα των ομίλων

Δείτε όλα τα αποτελέσματα των αναμετρήσεων της Γ’ Εθνικής κατηγορίας που έγιναν σήμερα..

Συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής με την 5η και 7η αγωνιστική σε όλους τους ομίλους. Μόνη πρώτη έμεινε η Προοδευτική στον έκτο όμιλο, ακόμα μια νίκη για τον Ηρακλή, ήττα για τον Εθνικό απέναντι στον Ιάλυσο. Δείτε όλα τα αποτελέσματα.

1ο όμιλος
Διδυμότειχο - Ορφέας Ξάνθης 0-0
Ελπίς Σκουτάρεως – Καβάλα 1-1
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου - Μ. Αλέξανδρος Καρπερής 0-2
Αετός Ορφανού - Απόλλων Παραλιμνίου 0-0
Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης 1-0
Δόξα Προσκυνητών - Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 2-2

2ος όμιλος
Άρης Παλαιοχωρίου - Αγροτικός Αστέρας 3-1
Νάουσα – Μακεδονικός 2-0
Καμπανιακός – Καρδίας 0-1
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας – Καρίτσα 0-4
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός 1-0
Πιερικός - Φίλιππος Αλεξάνδρειας 0-1
Ηρακλής 1908 - Κιλκισιακός 5-1

3ος όμιλος
A.Ε.Π. Καραγιαννίων – Λευκίμμη 2 -0
Ερμής Αμυνταίου – Πανλευκάδιος 1-1
Τηλυκράτης Λευκάδας - Μακεδονικός Φούφας 4-0
Νέος Αμφίλοχος – Καστοριά 4-1
Θεσπρωτός - Δόξα Κρανούλας 0-1
Σκουφάς Κομποτίου - Εθνικός Φιλιππιάδας 0-0

4ος όμιλος
Οπούντιος Μαρτίνου - Βόλος Ν.Π.Σ.
Αστέρας Ιτέας - Διγενής Νεοχωρίου 3-0
Αμβρυσσέας - Νίκη Βόλου 1-0
Ρήγας Φεραίος – Βελούχι 1-2
Ολυμπιακός Βόλου - ΑΟ Θήβα 0-0
Α.Ο. Σελλάνων - Γ.Σ. Αλμυρού 1-0

5ος όμιλος
Παλληξουριακός - ΠΑΟ Βάρδας 3-2
Πανηλειακός Πύργου - Παναρκαδικός 0-1
Αχαϊκή - Διαγόρας Βραχνέικων¨2-0
Ζάκυνθος - Αστέρας Βλαχιώτη 2-2
Λεωνίδιο - Αστέρας Αμαλιάδας 1-6
ΑΟΚ Πύλου – Καλαμάτα 0-0

6ος όμιλος
Ρόδος – Διαγόρας Ρόδου 2-2
ΠΑΟ Λουτρακίου – Ιωνικός 1-0
Κερατσίνι - Πέλοπας Κιάτου 2-1
Ιαλυσός - Εθνικός Πειραιώς 1-0
Προοδευτική - Ένωση Ασπροπύργου 4-0

7ος όμιλος
Χαλκίδα - Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 0-0
Αήττητος Σπάτων - Ταμυναϊκός
Αιολικός – Παναργειακός 1-1
Ερµιονίδα – Πανθηραϊκός 0-0
Τριγλία Ραφήνας - Θύελλα Ραφήνας 1-2

8ος όμιλος
Αιγάλεω - Ερμής Ζωνιανών 2-0
Ηρόδοτος - Α.Ο. Παλαιοχώρας 3-1
Ατσαλένιος - ΟΦ Ιεράπετρας 2-0
Φωστήρας - Άγιος Ιερόθεος 1-0
Κηφισιά – Ηλυσιακός 0-0