Όλες οι ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις στα αθλητικά κανάλια της Nova (9/11 - 19/11)

Αθλήματα - Κατηγορίες Πέμπτη, 09 Νοεμβρίου 2017 09:57
Όλες οι ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις στα αθλητικά κανάλια της Nova (9/11 - 19/11)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων των καναλιών Novasports, Eurosport και Fox Sports HD από 9 έως 19 Νοεμβρίου.

09/11
19:00 Ευρωλίγκα 6η Αγωνιστική ΤΣΣΚΑ - Βαλένθια  (Novasports1HD)
21:05 Ευρωλίγκα 6η Αγωνιστική Μακάμπι – Ρεάλ Μαδρίτης  (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα 6η Αγωνιστική  Αρμάνι Μιλάνο - Ζαλγκίρις  (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα 6η Αγωνιστική Mπαρτσελόνα – Αναντόλου Εφές  (Novasports2HD)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
________________________________________________________________________________________________

10/11
03:25 NFL, Cardinals - Seahawks (FOX Sports HD)
12:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - NHK Trophy (Eurosport2)
19:00 Ευρωλίγκα 6η Αγωνιστική Χίμκι - Μπασκόνια  (Novasports1HD)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
21:00 Ευρωλίγκα 6η Αγωνιστική Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός Superfoods  (Novasports1HD)
21:00 NHL, Avalanche - Senators (FOX Sports HD)
21:00 Ευρωλίγκα 6η Αγωνιστική Mπάμπεργκ - Φενερμπαχτσέ  (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα 6η Αγωνιστική  Ουνικάχα – Ερυθρός Αστέρας  (Novasports1HD)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
_______________________________________________________________________________________________

11/11
01:30 NCAA College Basketball, Seton Hall Pirates - Fairleigh Dickinson Knights (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Villanova Wildcats - Columbia Lions (FOX Sports HD)
09:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - NHK Trophy (Eurosport2)
13:45 ALPINE SKIING: World Cup in Levi, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
17:00 EQUESTRIANISM: Global Champions Tour in Doha, Qatar (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 NCAA College Football, Baylor - Texas Tech (FOX Sports HD)
21:30 RUGBY: in Lille, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 NCAA College Basketball, DePaul Blue Demons - Notre Dame Fighting Irish (FOX Sports HD)

________________________________________________________________________________________________

12/11
02:00 NHL, Red Wings - Blue Jackets (FOX Sports HD)
10:45 ALPINE SKIING: World Cup in Levi, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 ALPINE SKIING: World Cup in Levi, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
17:00 CYCLING: W Cup Track in Manchester, Great Britain (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 NFL, Bills - Saints (FOX Sports HD)
23:25 NFL, Falcons - Cowboys (FOX Sports HD)

_________________________________________________________________________________________________

13/11
08:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
_________________________________________________________________________________________________

14/11
03:30 NFL, Panthers - Dolphins (FOX Sports HD)
08:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Basketball Champions League 6η Αγωνιστική Μπάνβιτ - Εστουντιάντες (Novasports3HD)
19:30 Basketball Champions League 6η Αγωνιστική Άρης - Αβελίνο (Novasports2HD)
19:45 RUGBY: in Lille, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
21:05 Eυρωλίγκα 7η Αγωνιστική Μακάμπι – Αναντόλου Εφές  (Novasports5HD)
21:15 Ευρωλίγκα 7η Αγωνιστική Παναθηναϊκός Superfoods – Xίμκι (Novasports1HD)
21:30 Ευρωλίγκα 7η Αγωνιστική Μπασκόνια – Ρεάλ Μαδρίτης  (Novasports4HD)
21:30 Basketball Champions League 6η Αγωνιστική Μούρθια – Μονακό  (Novasports2HD)
21:45 Basketball Champions League 6η Αγωνιστική Ουνικάχα - Ζαλγκίρις (Novasports3HD)
23:15 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
_________________________________________________________________________________________________

15/11
01:30 NCAA College Basketball, Villanova - Nicholls St. (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Marquette - Purdue (FOX Sports HD)
05:30 NHL, Kings - Canucks (FOX Sports HD)
08:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
19:00 Basketball Champions League 6η Αγωνιστική Nεπτούνας – ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
19:30 Basketball Champions League 6η Αγωνιστική Ρόζα Ράντομ - Στρασβούργο (Novasports3HD)
20:00 Eυρωλίγκα 7η Αγωνιστική  Ερυθρός Αστέρας - ΤΣΣΚΑ  (Novasports5HD)
21:30 Basketball Champions League 6η Αγωνιστική ΑΕΚ – Ολύμπια Λ. (Novasports3HD)
19:45 Eυρωλίγκα 7η Αγωνιστική  Φενερμπαχτσέ - Ολυμπιακός  (Novasports2HD)
21:00 Eυρωλίγκα 7η Αγωνιστική  Μπάμπεργκ - Μπαρτσελόνα  (Novasports4HD)
21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
21:45 Eυρωλίγκα 7η Αγωνιστική Βαλένθια –  Αρμάνι Μιλάνο  (Novasports1HD)
21:45 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

_________________________________________________________________________________________________

16/11
02:30 NHL, Red Wings - Flames (FOX Sports HD)
05:00 NHL, Ducks - Bruins (FOX Sports HD)
13:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
19:00 Eυρωλίγκα 8η Αγωνιστική Χίμκι - Μακάμπι  (Novasports1HD)
19:30 Eυρωλίγκα 8η Αγωνιστική Αναντόλου Εφές – Παναθηναϊκός Superfoods  (Novasports2HD)
20:00 Eυρωλίγκα 8η Αγωνιστική Zαλγκίρις – Μπασκόνια (Novasports3HD)
21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
21:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
22:00 Eυρωλίγκα 8η Αγωνιστική Ρεάλ Μαδρίτης - Ουνικάχα  (Novasports1HD)

________________________________________________________________________________________________

17/11
03:25 NFL, Steelers - Titans (FOX Sports HD)
07:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Macau, Macau (Eurosport2)
08:00 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Macau, Macau (Eurosport2)
13:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France     (Eurosport2)
18:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport2)
18:45 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Eυρωλίγκα  8η Αγωνιστική  ΤΣΣΚΑ - Φενερμπαχτσέ  (Novasports2HD)
19:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France    (Eurosport2)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
21:00 Eυρωλίγκα  8η Αγωνιστική  Ολυμπιακός – Ερυθρός Αστέρας  (Novasports1HD)
21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
21:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 13η Αγωνιστική Αμιάν – Μονακό (Novasports2HD)
21:45 Championship Αγγλίας Football League 17η Αγωνιστική Πρέστον – Μπόλτον (Novasports4HD)
21:45 Eυρωλίγκα  8η Αγωνιστική  Aρμάνι Μιλάνο - Μπάμπεργκ  (Novasports5HD)
22:00 Eυρωλίγκα  8η Αγωνιστική  Mπαρτσελόνα – Βαλένθια   (Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
_________________________________________________________________________________________________

18/11
02:00 NHL, Blue Jackets - Rangers (FOX Sports HD)
07:45 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Macau, Macau (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport2)
09:00 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 CURLING: European Championship in St Gallen, Swaziland (Eurosport2)
13:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική Λαμία – ΑΟΚ  (Novasports3HD)
16:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
16:30 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport2)
17:00 Championship Αγγλίας Football League 17η Αγωνιστική Ρέντινγκ - Γουλβς  (Novasports4HD)
17:15 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 13η Αγωνιστική  Παρί ΣΖ - Ναντ (Novasports3HD)
18:45 CAR RACING: World Endurance Championships in Sakhir, Bahrain (Eurosport1/Eurosport1HD)   
19:30 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική Oλυμπιακός – Λεβαδειακός  (Novasports2HD)
19:30 Championship Αγγλίας Football League 17η Αγωνιστική Φούλαμ – Ντέρμπι  (Novasports1HD)
19:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 12η Αγωνιστική Φέγενορντ – Φένλο  (Novasports4HD)
20:00 NHL, Flyers - Flames (FOX Sports HD)
20:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport2)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 13η Αγωνιστική  Στρασβούργο – Ρεν  (Novasports3HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
21:30 RUGBY: in Lille, France (Eurosport2)
21:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 12η Αγωνιστική Μπρέντα – Αγιαξ (Novasports1HD)
21:45 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France    (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 NCAA College Basketball, Seton Hall Pirates - NJIT Highlanders (FOX Sports HD)
__________________________________________________________________________________________________

19/11
03:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)
04:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Macau, Macau (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 CURLING: European Championship in St Gallen, Swaziland (Eurosport2)
15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
15:00 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική ΑΟ Ξάνθη – Πανιώνιος (Novasports2HD)
15:15 Championship Αγγλίας Football League 17η Αγωνιστική Λιντς - Μίντλεσμπρο (Novasports5HD)
15:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 12η Αγωνιστική  Τσβόλε - Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
15:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport2)
15:45 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
17:15 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός (Novasports2HD)
17:15 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική Πλατανιάς- Αστέρας Τρίπολης  (Novasports3HD)
19:30  Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική Παναθηναϊκός - ΑΕΚ  (Novasports1HD)
20:00 NFL (FOX Sports HD)
21:30  Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
22:00  Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 13η Αγωνιστική  Μπορντό - Μαρσέιγ   (Novasports2HD)
22:00 CYCLING: Six-day (Track Championship) in Ghent, Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:25 NFL (FOX Sports HD)