Εκτύπωση αυτής της σελίδας

Όλες οι ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις στα αθλητικά κανάλια της Nova (15/11 - 26/11)

Αθλήματα - Κατηγορίες Τετάρτη, 15 Νοεμβρίου 2017 09:57
Όλες οι ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις στα αθλητικά κανάλια της Nova (15/11 - 26/11)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων των καναλιών Novasports, Eurosport και Fox Sports HD από 15 έως 26 Νοεμβρίου.

15/11
13:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
19:00 Basketball Champions League 6η Αγωνιστική Nεπτούνας – ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
19:30 Basketball Champions League 6η Αγωνιστική Ρόζα Ράντομ - Στρασβούργο (Novasports3HD)
20:00 Eυρωλίγκα 7η Αγωνιστική  Ερυθρός Αστέρας - ΤΣΣΚΑ  (Novasports5HD)
21:30 Basketball Champions League 6η Αγωνιστική ΑΕΚ – Ολίμπια Λ. (Novasports3HD)
19:45 Eυρωλίγκα 7η Αγωνιστική  Φενερμπαχτσέ - Ολυμπιακός  (Novasports2HD)
21:00 Eυρωλίγκα 7η Αγωνιστική  Μπάμπεργκ - Μπαρτσελόνα  (Novasports4HD)
21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
21:45 Eυρωλίγκα 7η Αγωνιστική Βαλένθια –  Αρμάνι Μιλάνο  (Novasports1HD)
21:45 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

_________________________________________________________________________________________________

16/11
02:30 NHL, Red Wings - Flames (FOX Sports HD)
05:00 NHL, Ducks - Bruins (FOX Sports HD)
13:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
19:00 Eυρωλίγκα 8η Αγωνιστική Χίμκι - Μακάμπι  (Novasports1HD)
19:30 Eυρωλίγκα 8η Αγωνιστική Αναντόλου Εφές – Παναθηναϊκός Superfoods  (Novasports2HD)
20:00 Eυρωλίγκα 8η Αγωνιστική Zαλγκίρις – Μπασκόνια (Novasports3HD)
21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
21:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
22:00 Eυρωλίγκα 8η Αγωνιστική Ρεάλ Μαδρίτης - Ουνικάχα  (Novasports1HD)

________________________________________________________________________________________________

17/11
03:25 NFL, Steelers - Titans (FOX Sports HD)
07:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Macau, Macau (Eurosport2)
08:00 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Macau, Macau (Eurosport2)
13:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France     (Eurosport2)
18:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport2)
18:45 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Eυρωλίγκα  8η Αγωνιστική  ΤΣΣΚΑ - Φενερμπαχτσέ  (Novasports2HD)
19:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France    (Eurosport2)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
21:00 Eυρωλίγκα  8η Αγωνιστική  Ολυμπιακός – Ερυθρός Αστέρας  (Novasports1HD)
21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
21:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 13η Αγωνιστική Αμιάν – Μονακό (Novasports2HD)
21:45 Championship Αγγλίας Football League 17η Αγωνιστική Πρέστον – Μπόλτον (Novasports4HD)
21:45 Eυρωλίγκα  8η Αγωνιστική  Aρμάνι Μιλάνο - Μπάμπεργκ  (Novasports5HD)
22:00 Eυρωλίγκα  8η Αγωνιστική  Mπαρτσελόνα – Βαλένθια   (Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
_________________________________________________________________________________________________

18/11
02:00 NHL, Blue Jackets - Rangers (FOX Sports HD)
07:45 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Macau, Macau (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport2)
09:00 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 CURLING: European Championship in St Gallen, Swaziland (Eurosport2)
13:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική Λαμία – ΑΟΚ  (Novasports3HD)
16:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
16:30 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport2)
17:00 Championship Αγγλίας Football League 17η Αγωνιστική Ρέντινγκ - Γουλβς  (Novasports4HD)
17:15 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 13η Αγωνιστική  Παρί ΣΖ - Ναντ (Novasports3HD)
18:45 CAR RACING: World Endurance Championships in Sakhir, Bahrain (Eurosport1/Eurosport1HD)   
19:30 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική Oλυμπιακός – Λεβαδειακός  (Novasports2HD)
19:30 Championship Αγγλίας Football League 17η Αγωνιστική Φούλαμ – Ντέρμπι  (Novasports1HD)
19:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 12η Αγωνιστική Φέγενορντ – Φένλο  (Novasports4HD)
20:00 NHL, Flyers - Flames (FOX Sports HD)
20:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport2)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 13η Αγωνιστική  Στρασβούργο – Ρεν  (Novasports3HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
21:30 RUGBY: in Lille, France (Eurosport2)
21:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 12η Αγωνιστική Μπρέντα – Αγιαξ (Novasports1HD)
21:45 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France    (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 NCAA College Basketball, Seton Hall Pirates - NJIT Highlanders (FOX Sports HD)
__________________________________________________________________________________________________

19/11
03:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)
04:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Macau, Macau (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 CURLING: European Championship in St Gallen, Swaziland (Eurosport2)
15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
15:00 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική ΑΟ Ξάνθη – Πανιώνιος (Novasports2HD)
15:15 Championship Αγγλίας Football League 17η Αγωνιστική Λιντς - Μίντλεσμπρο (Novasports5HD)
15:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 12η Αγωνιστική  Τσβόλε - Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
15:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport2)
15:45 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
17:15 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός (Novasports2HD)
17:15 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική Πλατανιάς- Αστέρας Τρίπολης  (Novasports3HD)
19:30  Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική Παναθηναϊκός - ΑΕΚ  (Novasports1HD)
20:00 NFL (FOX Sports HD)
21:30  Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
22:00  Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 13η Αγωνιστική  Μπορντό - Μαρσέιγ   (Novasports2HD)
22:00 CYCLING: Six-day (Track Championship) in Ghent, Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:25 NFL (FOX Sports HD)

___________________________________________________________________________________________________

20/11
03:30 NFL, Cowboys - Eagles (FOX Sports HD)
09:00 CURLING: European Championship in St Gallen, Swaziland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Pre Game Show Φιλικού Αγώνα (NovasportsstoriesHD)
18:00 Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου «Παιδιά» - «Φίλοι» Ευγένιου Γκέραρντ (NovasportsstoriesHD)
18:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
19:30 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική ΠΑΟΚ – Ατρόμητος (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
___________________________________________________________________________________________________

21/11
03:30 NFL, Seahawks - Falcons (FOX Sports HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 CURLING: European Championship in St Gallen, Swaziland (Eurosport2)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
___________________________________________________________________________________________________

22/11
02:00 NHL, Flyers - Canucks (FOX Sports HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 CURLING: European Championship in St Gallen, Swaziland (Eurosport2)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Championship Αγγλίας Football League 18η Αγωνιστική Ιπσουϊτς – Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports1HD)
___________________________________________________________________________________________________

23/11
02:00 NHL, Devils - Bruins (FOX Sports HD)
10:00 CURLING: European Championship in St Gallen, Swaziland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 NFL, Lions - Vikings (FOX Sports HD)
20:00 CURLING: European Championship in St Gallen, Swaziland (Eurosport2)
20:00 Ευρωλίγκα 9η Αγωνιστική Ζαλγκίρις – Αναντόλου Εφές (Novasports2HD)
20:30 Super Euroleague (Νovasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα 9η Αγωνιστική Μπάμπεργκ – Βαλένθια (Novasports4HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ευρωλίγκα 9η Αγωνιστική Αρμάνι Μιλάνο – Ολυμπιακός (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα 9η Αγωνιστική Mπαρτσελόνα - Μακάμπι (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα 9η Αγωνιστική Ερυθρός Αστέρας - Μπασκόνια (Novasports2HD)
23:30 NFL, Cowboys - Chargers (FOX Sports HD)
23:45 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
__________________________________________________________________________________________________

24/11
08:00 NHL, Bruins - Penguins (FOX Sports HD)
13:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport2)
15:15 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 SKI JUMPING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:45 Eυρωλίγκα 9η Αγωνιστική Φενερμπαχτσέ – Χίμκι (Novasports3HD)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
21:00 Eυρωλίγκα 9η Αγωνιστική Παναθηναϊκός Superfoods – Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 14η Αγωνιστική Σ.Ετιέν – Στρασβούργο (Novasports1HD)
21:45 Eυρωλίγκα 9η Αγωνιστική Ουνικάχα – ΤΣΣΚΑ  (Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague (Νovasports2HD)
23:00 NHL, Flyers - Islanders (FOX Sports HD)

__________________________________________________________________________________________________

25/11
03:00 NCAA College Basketball, Las Vegas Invitational - 1st Place Game (FOX Sports HD)
10:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 CURLING: European Championship in St Gallen, Swaziland (Eurosport2)
13:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 Championship Αγγλίας Football League 19η Αγωνιστική Μπάρνσλεϊ – Λιντς (Novasports1HD)
15:00 Super League Σουρωτή 12η Αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΟ Ξάνθη (Novasports3HD)
15:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
17:00 Championship Αγγλίας Football League 19η Αγωνιστική Νόριτς – Πρέστον (Novasports4HD)
17:00 SKI JUMPING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League Σουρωτή 12η Αγωνιστική Απόλλων Σμύρνης – Λαμία (Novasports1HD)
19:00 Las Vegas Invitational - 1st Place Game (FOX Sports HD)
19:00 CYCLING: Revolution Series (Track) in London, United Kingdom (Eurosport2)
19:30 Super League Σουρωτή 12η Αγωνιστική Aτρόμητος - Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
19:30 Championship Αγγλίας Football League 19η Αγωνιστική Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μπέρμιγχαμ  (Novasports4HD)
19:45 ALPINE SKIING: World Cup in Killington, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 13η Αγωνιστική Χρόνινγκεν – Φέγενορντ (Novasports1HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 14η Αγωνιστική  Καέν - Μπορντό (Novasports3HD)
21:05 ALPINE SKIING: World Cup in Lake Louise, Canada (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
21:30 RUGBY: in Lille, France (Eurosport2)
22:45 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:30 NCAA College Basketball, Creighton Bluejays - SIU Edwardsville Cougars (FOX Sports HD)

__________________________________________________________________________________________________

26/11
02:00 NHL, Maple Leafs - Capitals (FOX Sports HD)
10:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Super League Σουρωτή 12η Αγωνιστική Πανιώνιος - ΠΑΟΚ  (Novasports2HD)
15:00 BIATHLON: World Cup in Östersund, Sweden (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 13η Αγωνιστική Εξέλσιορ - Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
16:00 SKI JUMPING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League Σουρωτή 12η Αγωνιστική Αστέρας Τρίπολης - Λεβαδειακός  (Novasports2HD)
17:15 Super League Σουρωτή 12η Αγωνιστική Παναιτωλικός - ΑΕΛ  (Novasports3HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 14η Αγωνιστική  Μαρσέιγ - Γκινγκάμπ (Novasports4HD)
18:00 BIATHLON: World Cup in Östersund, Sweden (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Super League Σουρωτή 12η Αγωνιστική ΑΟΚ – Ολυμπιακός  (Novasports1HD)
19:50 ALPINE SKIING: World Cup in Killington, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 NFL (FOX Sports HD)
21:00 ALPINE SKIING: World Cup in Lake Louise, Canada (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport2)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
22:00  Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 14η Αγωνιστική  Μονακό – Παρί Σ.Ζερμέν (Novasports2HD)
22:30 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Skate America (Eurosport2)
23:25 NFL (FOX Sports HD)