Όλες οι ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις στα αθλητικά κανάλια της Nova (29/11 - 10/12)

Αθλήματα - Κατηγορίες Τετάρτη, 29 Νοεμβρίου 2017 10:45
Όλες οι ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις στα αθλητικά κανάλια της Nova (29/11 - 10/12)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων των καναλιών Novasports, Eurosport και Fox Sports HD από 29 Νοεμβρίου έως 10 Δεκεμβρίου

29/11
18:00 BIATHLON: World Cup in Östersund, Sweden (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Iταλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου 4ος Γύρος Κιέβο Βερόνα – Ελλάς Βερόνα (Novasports1HD)
20:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 15η Αγωνιστική Μετς – Μαρσέιγ  (Novasports2HD)
20:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 15η Αγωνιστική Ναντ - Μονακό (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 15η Αγωνιστική Παρί Σεν Ζερμέν – Τρουά  (Novasports1HD)
____________________________________________________________________________________________________

30/11
02:30 NHL, Canadiens - Senators (FOX Sports HD)
18:00 BIATHLON: World Cup in Östersund, Sweden (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 10η Αγωνιστική Χίμκι – Μπάμπεργκ (Novasports1HD)
19:30 Eυρωλίγκα 10η Αγωνιστική Αναντόλου Εφές – Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
20:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
21:05 Eυρωλίγκα 10η Αγωνιστική Μακάμπι – Ζαλγκίρις (Νοvasports4HD)
21:30 Eυρωλίγκα 10η Αγωνιστική Μπασκόνια – Φενερμπαχτσέ (Novasports1HD)
21:30 Eυρωλίγκα 10η Αγωνιστική Βαλένθια – Ολυμπιακός (Novasports2HD)
22:00 Iταλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου 4ος Γύρος Τζένοα – Κροτόνε (Novasports3HD)
23:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

___________________________________________________________________________________________________

01/12
03:25 NFL, Cowboys - Redksins (FOX Sports HD)
13:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Losail, Qatar (Eurosport2)   
14:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Losail, Qatar (Eurosport2)
18:30 BIATHLON: World Cup in Östersund, Sweden (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 10η Αγωνιστκή ΤΣΣΚΑ – Μπαρτσελόνα (Novasports2HD)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
20:00 ALPINE SKIING: World Cup in Beaver Creek, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:15 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Losail, Qatar (Eurosport2)
21:00 Eυρωλίγκα 10η Αγωνιστική Παναθηναϊκός Superfoods – Oυνικάχα Μάλαγα (Novasports1HD)
21:15 ALPINE SKIING: World Cup in Lake Louise, Canada (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:15 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Losail, Qatar (Eurosport2)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 16η Αγωνιστική Ντιζόν – Μπορντό (Νοvasports2HD)
21:45 Championship Αγγλίας Football League 20η Αγωνιστική Λιντς – Αστον Βίλλα (Novasports4HD)
22:00 Eυρωλίγκα 10η Αγωνιστική Ρεάλ Μαδρίτης – Ερυθρός Αστέρας (Novasprots3HD)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
23:00 EQUESTRIANISM: Longlines Masters of Paris, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
___________________________________________________________________________________________________


02/12
02:00 NHL, Sabres - Penguins (FOX Sports HD)
08:45 FORMULA E: FIA Championship in Hong Kong, Hong Kong (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:20 Ski Classics 2017-18, Sgambeda (FOX Sports HD)
11:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου 2ος Γύρος Νοτς Κάουντι – Όξφορντ Σίτι (Novasports1HD)
14:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή 13η Αγωνιστική Αστέρας Τρίπολης - ΑΟΚ (Novasports3HD)
15:30 BIATHLON: World Cup in Östersund, Sweden (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
17:00 Αγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου 2ος Γύρος Μπράντφορντ  Σίτι – Πλύμουθ (Novasports4HD)
17:00 Championship Αγγλίας Football League 20η Αγωνιστική Μίλγουολ – Σέφιλντ Γιουν. (Novasports5HD)
17:00 SKI JUMPING: World Cup, Russia (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League Σουρωτή 13η Αγωνιστική ΑΟ Ξάνθη – ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 16η Αγωνιστική Στρασβούργο – Παρί Σ.Ζερμέν (Νοvasports3HD)
19:00 CYCLING: Revolution Series (Track) in Glasgow, United Kingdom (Eurosport2)   
19:30 NCAA College Football, Big 12 Championship (FOX Sports HD)
19:30 Super League Σουρωτή 13η Αγωνιστική Oλυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης  (Novasports2HD)
19:30 Oλλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 14η Αγωνιστική Τβέντε – Αγιαξ (Νovasports4HD)
19:30 Championship Αγγλίας Football League 20η Αγωνιστική Μπρίστολ Σίτι - Μίντλεσμπρο (Novasports1HD)
19:45 ALPINE SKIING: World Cup in Beaver Creek, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 16η Αγωνιστική Μονακό – Ανζέ  (Νοvasports3HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
21:30 ALPINE SKIING: World Cup in Lake Louise, Canada (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Oλλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 14η Αγωνιστική Φέγενορντ – Φίτεσε (Novasports1HD)
22:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport2)
22:30 Διεθνής Μαραθώνιος Σινγκαπούρη (Novasports4HD)
___________________________________________________________________________________________________

03/12
01:00 NHL, Wild - Sharks (FOX Sports HD)
04:00 NHL, Stars - Blackhawks (FOX Sports HD)
08:45 FORMULA E: FIA Championship in Hong Kong, Hong Kong (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport2)
10:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 BIATHLON: World Cup in Östersund, Sweden (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή 13η Αγωνιστική Παναθηναϊκός - Πανιώνιος  (Novasports2HD)
15:30 Oλλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 14η Αγωνιστική Αϊντχόφεν – Σπάρτα Ρότερνταμ (Νovasports4HD)
16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
16:00 BIATHLON: World Cup in Östersund, Sweden (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 SKI JUMPING: World Cup, Russia (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League Σουρωτή 13η Αγωνιστική AEΛ – ΠΑΣ Γιάννινα  (Novasports2HD)
17:15 Super League Σουρωτή 13η Αγωνιστική Λαμία - Παναιτωλικός  (Novasports3HD)
18:45 ALPINE SKIING: World Cup in Beaver Creek, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Super League Σουρωτή 13η Αγωνιστική Λεβαδειακός – ΑΕΚ   (Novasports1HD)
19:45 ALPINE SKIING: World Cup in Lake Louise, Canada (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 NFL, Falcons - Vikings (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport2)
21:30 ALPINE SKIING: World Cup in Beaver Creek, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Νοvasports1HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 16η Αγωνιστική Μονπελιέ - Μαρσέιγ  (Νοvasports2HD)
23:25 NFL, Saints - Panthers (FOX Sports HD)

___________________________________________________________________________________________________

04/12
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
19:30 Super League Σουρωτή 13η Αγωνιστική Πλατανιάς – Ατρόμητος (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Mosconi Cup XXIV Day 1 (FOX Sports HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:45 Championship Αγγλίας Football League 20η Αγωνιστική Mπέρμιγχαμ – Γουλβς  (Novasports1HD)
__________________________________________________________________________________________________

05/12
03:30 NFL, Bengals - Steelers (FOX Sports HD)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Βasketball Champions League 7η Αγωνιστική (Novasports1HD)
19:30 Βasketball Champions League 7η Αγωνιστική (Novasports2HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Mosconi Cup XXIV Day 2 (FOX Sports HD)
21:30 Βasketball Champions League 7η Αγωνιστική Tενερίφη – Νεπτούνας  (Novasports1HD)
21:30 Βasketball Champions League 7η Αγωνιστική Στρασβούργο - Μπάνβιτ  (Novasports2HD)
__________________________________________________________________________________________________

06/12
02:30 NHL, Penguins - Rangers (FOX Sports HD)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Mosconi Cup XXIV Day 3 (FOX Sports HD)
21:30 Βasketball Champions League 7η Αγωνιστική Μονακό - Πινάρ Καρσιγιάκα  (Novasports1HD)
21:30 Βasketball Champions League 7η Αγωνιστική Εστουντιάντες - Βενέτσια  (Novasports2HD)
21:30 Βasketball Champions League 7η Αγωνιστική Ναντέρ - Νύμπουργκ  (Novasports3HD)
__________________________________________________________________________________________________

07/12
02:30 NHL, Maple Leafs - Flames (FOX Sports HD)
05:00 NHL, Ducks - Senators (FOX Sports HD)
11:15 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
12:15 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
13:30 F1H2O World Championship 2017, Grand Prix of Abu Dhabi – Qualifying (FOX Sports HD)
13:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
20:00 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Ζαλγκίρις – Παναθηναϊκός Superfoods (Νοvasports1HD)
21:00 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Μπάμπεργκ – ΤΣΣΚΑ  (Νοvasports5HD)
21:05 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Μακάμπι – Βαλένθια  (Νοvasports4HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Mosconi Cup XXIV Day 4 (FOX Sports HD)
21:30 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Μπασκόνια – Ουνικάχα  (Νοvasports3HD)
21:45 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Aρμάνι Μιλάνο – Χίμκι  (Νοvasports2HD)
22:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
_________________________________________________________________________________________________

08/12
03:25 NFL, Falcons - Saints (FOX Sports HD)
10:45 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:45 SKI JUMPING: World Cup , Germany (Eurosport2)
13:30 F1H2O World Championship 2017, Grand Prix of Abu Dhabi – Race (FOX Sports HD)
13:45 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport2)
20:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup, Togo (Eurosport2)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
20:00 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Ερυθρός Αστέρας – Αναντόλου Εφές  (Νοvasports3HD)
21:00 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Oλυμπιακός – Ρεάλ Μαδρίτης   (Νοvasports2HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 17η Αγωνιστική Μπορντό – Στρασβούργο (Novasports1HD)
21:45 Championship Αγγλίας Football League 21η Αγωνιστική Σέφιλντ Γιουν. – Μπρίστολ Σίτι (Novasports4HD)
22:00 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Μπαρτσελόνα - Φενέρμπαχτσε  (Νοvasports3HD)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
_________________________________________________________________________________________________

09/12
02:00 NHL, Capitals - Rangers (FOX Sports HD)
09:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
10:15 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:45 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
13:15 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Davos, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική ΑΕΛ – ΑΟ Ξάνθη  (Novasports3HD)
15:45 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 SKI JUMPING: World Cup, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
17:00 Championship Αγγλίας Football League 21η Αγωνιστική ΚΠΡ – Λιντς  (Novasports4HD)
17:15 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική Πανιώνιος – Πλατανιάς (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 17η Αγωνιστική Παρί Σ.Ζερμέν – Λιλ  (Novasports3HD)
19:00 NCAA College Basketball, Wisconsin - Marquette (FOX Sports HD)
19:30 Championship Αγγλίας Football League 21η Αγωνιστική Nόριτς – Σέφιλντ Γουένσντεϊ  (Novasports1HD)
19:30 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική Παναιτωλικός – Ολυμπιακός  (Novasports2HD)
20:00 SNOWBOARD: FIS World Cup in Copperhead, USA (Eurosport2)
20:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 15η Αγωνιστική Αλκμααρ – Χεράκλες (Novasports4HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 17η Αγωνιστική Μονακό - Τρουά  (Novasports3HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
21:30 LUGE: World Cup in Calgary, Canada (Eurosport2)
21:30 NCAA College Basketball, Creighton - Nebraska (FOX Sports HD)
23:30 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)
24:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)
_________________________________________________________________________________________________

10/12
02:00 NHL, Lightning - Jets (FOX Sports HD)
10:15 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)   
11:15 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland (Eurosport2)
12:15 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)   
14:00 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης  (Novasports2HD)
15:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 15η Αγωνιστική Ουτρέχτη – Φέγενορντ (Novasports4HD)
16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
16:30 SKI JUMPING: World Cup, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική Ατρόμητος – Λεβαδειακός   (Novasports2HD)
17:15 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα - Λαμία   (Novasports3HD)
17:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 15η Αγωνιστική Aγιαξ – Αϊντχόφεν  (Novasports4HD)
19:30 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός   (Novasports1HD)
20:00 NFL (FOX Sports HD)
20:00 SNOWBOARD: FIS World Cup, Togo (Eurosport2)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 17η Αγωνιστική Μαρσέιγ – Σ.Ετιέν  (Novasports2HD)
23:25 NFL (FOX Sports HD)