Όλες οι ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις στα αθλητικά κανάλια της Nova (6/12 - 17/12)

Αθλήματα - Κατηγορίες Τετάρτη, 06 Δεκεμβρίου 2017 19:04
Όλες οι ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις στα αθλητικά κανάλια της Nova (6/12 - 17/12)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων των καναλιών Novasports, Eurosport και Fox Sports HD από 6 έως 17 Δεκεμβρίου

06/12
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Βasketball Champions League 7η Αγωνιστική Μπαϊρόιτ - ΑΕΚ (Novasports2HD)
21:00 Mosconi Cup XXIV Day 3 (FOX Sports HD)
21:30 Βasketball Champions League 7η Αγωνιστική Μονακό - Πινάρ Καρσιγιάκα (Novasports1HD)
__________________________________________________________________________________________________

07/12
02:30 NHL, Maple Leafs - Flames (FOX Sports HD)
05:00 NHL, Ducks - Senators (FOX Sports HD)
11:15 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
12:15 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
13:30 F1H2O World Championship 2017, Grand Prix of Abu Dhabi – Qualifying (FOX Sports HD)
13:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
20:00 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Ζαλγκίρις – Παναθηναϊκός Superfoods (Νοvasports1HD)
21:00 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Μπάμπεργκ – ΤΣΣΚΑ  (Νοvasports5HD)
21:05 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Μακάμπι – Βαλένθια  (Νοvasports4HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Mosconi Cup XXIV Day 4 (FOX Sports HD)
21:30 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Μπασκόνια – Ουνικάχα  (Νοvasports3HD)
21:45 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Aρμάνι Μιλάνο – Χίμκι  (Νοvasports2HD)
22:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
_________________________________________________________________________________________________

08/12
03:25 NFL, Falcons - Saints (FOX Sports HD)
10:45 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:45 SKI JUMPING: World Cup , Germany (Eurosport2)
13:30 F1H2O World Championship 2017, Grand Prix of Abu Dhabi – Race (FOX Sports HD)
13:45 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport2)
20:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup, Togo (Eurosport2)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
20:00 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Ερυθρός Αστέρας – Αναντόλου Εφές  (Νοvasports3HD)
21:00 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Oλυμπιακός – Ρεάλ Μαδρίτης   (Νοvasports2HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 17η Αγωνιστική Μπορντό – Στρασβούργο (Novasports1HD)
21:45 Championship Αγγλίας Football League 21η Αγωνιστική Σέφιλντ Γιουν. – Μπρίστολ Σίτι (Novasports4HD)
22:00 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Μπαρτσελόνα - Φενέρμπαχτσε  (Νοvasports3HD)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
_________________________________________________________________________________________________

09/12
02:00 NHL, Capitals - Rangers (FOX Sports HD)
09:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
10:15 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:45 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
13:15 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Davos, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική ΑΕΛ – ΑΟ Ξάνθη (Novasports3HD)
15:45 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 SKI JUMPING: World Cup, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
17:00 Championship Αγγλίας Football League 21η Αγωνιστική ΚΠΡ – Λιντς (Novasports4HD)
17:15 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική Πανιώνιος – Πλατανιάς (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 17η Αγωνιστική Παρί Σεν Ζερμέν – Λιλ  (Novasports3HD)
19:00 NCAA College Basketball, Wisconsin - Marquette (FOX Sports HD)
19:30 Championship Αγγλίας Football League 21η Αγωνιστική Nόριτς – Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports1HD)
19:30 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική Παναιτωλικός – Ολυμπιακός  (Novasports2HD)
20:00 SNOWBOARD: FIS World Cup in Copperhead, USA (Eurosport2)
20:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 15η Αγωνιστική Αλκμααρ – Χεράκλες (Novasports4HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 17η Αγωνιστική Μονακό - Τρουά  (Novasports3HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
21:30 LUGE: World Cup in Calgary, Canada (Eurosport2)
21:30 NCAA College Basketball, Creighton - Nebraska (FOX Sports HD)
23:30 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)
24:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)
_________________________________________________________________________________________________

10/12
02:00 NHL, Lightning - Jets (FOX Sports HD)
10:15 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)    
11:15 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland (Eurosport2)
12:15 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)    
14:00 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης  (Novasports2HD)
15:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 15η Αγωνιστική Ουτρέχτη – Φέγενορντ (Novasports4HD)
16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
16:30 SKI JUMPING: World Cup, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική Ατρόμητος – Λεβαδειακός   (Novasports2HD)
17:15 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα - Λαμία   (Novasports3HD)
17:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 15η Αγωνιστική Aγιαξ – Αϊντχόφεν  (Novasports4HD)
19:30 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός   (Novasports1HD)
20:00 NFL (FOX Sports HD)
20:00 SNOWBOARD: FIS World Cup, Togo (Eurosport2)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 17η Αγωνιστική Μαρσέιγ – Σεντ Ετιέν  (Novasports2HD)
23:25 NFL (FOX Sports HD)

___________________________________________________________________________________________________

11/12
03:30 NFL, Steelers - Ravens (FOX Sports HD)
13:00 FOOTBALL: UEFA Champions League Draw (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
19:30 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική AEK – AOK (Novasports1HD)
20:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
22:00 Championship Αγγλίας Football League 21η Αγωνιστική Ρέντινγκ – Κάρντιφ (Novasports2HD)
___________________________________________________________________________________________________

12/12
03:30 NFL, Dolphins - Patriots (FOX Sports HD)
14:00 FOOTBALL: UEFA Europa League Draw (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Basketball Champions League 8η Αγωνιστική Πίναρ Καρσίγιακα – Σάσαρι (Novasports1HD)
19:30 Basketball Champions League 8η Αγωνιστική Ζιελόνα Γκόρα - Άρης (Novasports2HD)
20:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport2)
21:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Arosa, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Basketball Champions League 8η Αγωνιστική Eστουντιάντες – ΑΕΚ (Novasports1HD)
21:30 Basketball Champions League 8η Αγωνιστική Oστάνδη - Βόννη (Novasports3HD)
22:00 Ιταλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου «Φάση των 16» Iντερ – Πορδενόνε (Novasports2HD)
22:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
__________________________________________________________________________________________________

13/12
02:00 NHL, Capitals - Avalanche (FOX Sports HD)
05:00 NHL, Golden Knights - Hurricanes (FOX Sports HD)
13:20 SNOWBOARD: FIS World Cup in Val Thorens, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Basketball Champions League 8η Αγωνιστική Μπάνβιτ – Βενέτσια (Novasports3HD)
19:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου  16η Αγωνιστική Χρόνιγκεν – Αϊντχόφεν (Novasports1HD)
19:30 Basketball Champions League 8η Αγωνιστική ΠΑΟΚ – Λούντβιγκσμπουργκ (Novasports2HD)
20:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Basketball Champions League 8η Αγωνιστική Μπεϊρούθ – Ρόζα Ράντομ (Novasports4HD)
21:30 Basketball Champions League 8η Αγωνιστική Τενερίφη - Βέντσπιλς  (Novasports3HD)
21:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου  16η Αγωνιστική Φέγενορντ – Χερενφέιν (Novasports2HD)
22:00 Ιταλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου «Φάση των 16» Μίλαν – Ελλάς Βερόνα  (Novasports1HD)
__________________________________________________________________________________________________

14/12
02:00 NHL, Islanders - Stars (FOX Sports HD)
13:30 F1H2O World Championship, Grand Prix of Sharjah – Qualifying (FOX Sports HD)
15:00 BIATHLON: World Cup, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport2)
19:45 Ευρωλίγκα 12η Αγωνιστική Φενέρμπαχτσε – Ζαλγκίρις (Novasports1HD)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
20:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 World Darts Championship (FOX Sports HD)
21:00 Eυρωλίγκα 12η Αγωνιστική Μπάμπεργκ – Ολυμπιακός (Novasports2HD)
21:00 Eυρωλίγκα 12η Αγωνιστική Ουνικάχα – Χίμκι  (Novasports5HD)
21:45 Eυρωλίγκα 12η Αγωνιστική Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)
21:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου  16η Αγωνιστική Aγιαξ – Εξέλσιορ (Novasports4HD)
22:00 Ιταλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου «Φάση των 16» Λάτσιο – Τσιταντέλα (Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
__________________________________________________________________________________________________

15/12
03:25 NFL, Colts - Broncos (FOX Sports HD)
11:30 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Montafon, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 F1H2O World Championship, Grand Prix of Sharjah – Race (FOX Sports HD)
13:00 ALPINE SKIING: World Cup in Val Gardena, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)    
13:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport2)
14:45 BIATHLON: World Cup, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 SKI JUMPING: World Cup in Engelberg, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Eυρωλίγκα 12η Αγωνιστική  Aναντόλου Εφές – Μπασκόνια (Νοvasports2HD)
19:30 Eυρωλίγκα 12η Αγωνιστική TΣΣΚΑ – Μακάμπι (Νοvasports3HD)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
20:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 World Darts Championship (FOX Sports HD)
21:15 Ευρωλίγκα 12η Αγωνιστική Παναθηναϊκός Superfoods – Αρμάνι Μιλάνο (Novasports1HD)
21:15 LUGE: World Cup in Lake Placid, USA (Eurosport2)
21:30 Eυρωλίγκα 12η Αγωνιστική  Βαλένθια – Ερυθρός Αστέρας   (Νοvasports3HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 18η Αγωνιστική Σεντ Ετιέν – Μονακό (Novasports2HD)
21:45 Championship Αγγλίας Football League 22η Αγωνιστική Σέφιλντ Γουέν. – Γουλβς  (Novasports4HD)
23:15 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
_________________________________________________________________________________________________

16/12
02:00 NHL, Rangers - Kings (FOX Sports HD)
05:00 NHL, Canucks - Sharks (FOX Sports HD)
11:15 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)    
11:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Toblach, Italy (Eurosport2)
12:45 BIATHLON: World Cup, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 ALPINE SKIING: World Cup in Val Gardena, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 SNOWBOARD: FIS World Cup in Montafon, Austria (Eurosport2)
14:30 World Darts Championship (FOX Sports HD)
14:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Toblach, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή 15η Αγωνιστική AOK – Aτρόμητος  (Novasports2HD)
15:45 BIATHLON: World Cup, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 SKI JUMPING: World Cup in Engelberg, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
17:00 Championship Αγγλίας Football League 22η Αγωνιστική Σάντερλαντ – Φούλαμ   (Novasports4HD)
17:15 Super League Σουρωτή 15η Αγωνιστική ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης  (Novasports2HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 18η Αγωνιστική Ρεν – Παρί Σ.Ζερμέν (Novasports3HD)
18:30 SWIMMING: European Short Course Championships in Copenhagen, Denmark (Eurosport2)
19:00 NCAA College Basketball, Butler - Purdue (FOX Sports HD)
19:30 Super League Σουρωτή 15η Αγωνιστική Πλατανιάς – ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
19:30 Championship Αγγλίας Football League 22η Αγωνιστική Κάρντιφ - Χαλ  (Novasports2HD)
20:00 SNOWBOARD: FIS World Cup in Cortina d'Ampezzo, Italy (Eurosport2)
20:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 17η Αγωνιστική Αϊντχόφεν – Ντεν Χάαγκ (Novasports4HD)
21:00 NCAA College Basketball, DePaul - Northwestern (FOX Sports HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 18η Αγωνιστική Καέν – Γκινγκάμπ (Novasports3HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
23:30 NFL, Lions - Bears (FOX Sports HD)
_________________________________________________________________________________________________

17/12
03:25 NFL, Chiefs - Chargers (FOX Sports HD)
10:15 ALPINE SKIING: World Cup in Alta Badia, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Toblach, Italy (Eurosport2)
12:45 BIATHLON: World Cup, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 ALPINE SKIING: World Cup in Alta Badia, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 SNOWBOARD: FIS World Cup in Montafon, Austria (Eurosport2)
13:30  Oλλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 17η Αγωνιστική Σπάρτα Ρότερνταμ – Φέγενορντ (Novasports1HD)
14:30 World Darts Championship (FOX Sports HD)
14:30 SKI JUMPING: World Cup in Engelberg, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport2)    
15:00 Super League Σουρωτή 15η Αγωνιστική Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα   (Novasports2HD)
15:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 17η Αγωνιστική Αλκμααρ – Αγιαξ (Novasports4HD)
16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Νovasports1HD)
17:15 Super League Σουρωτή 15η Αγωνιστική Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός  (Novasports2HD)
17:15 Super League Σουρωτή 15η Αγωνιστική Λαμία – ΑΕΛ   (Novasports3HD)
18:00 SWIMMING: European Short Course Championships in Copenhagen, Denmark (Eurosport2)
19:30 Super League Σουρωτή 15η Αγωνιστική AO Ξάνθη - Παναθηναϊκός  (Novasports1HD)
20:00 NFL (FOX Sports HD)
20:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Νovasports1HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 18η Αγωνιστική Λιόν – Μαρσέιγ (Novasports2HD)
23:25 NFL (FOX Sports HD)