Εκτύπωση αυτής της σελίδας

Όλες οι ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις στα αθλητικά κανάλια της Nova (22/12 - 14/1)

Αθλήματα - Κατηγορίες Παρασκευή, 22 Δεκεμβρίου 2017 11:32
Όλες οι ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις στα αθλητικά κανάλια της Nova (22/12 - 14/1)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων των καναλιών Novasports, Eurosport και Fox Sports HD από 22 Δεκεμβρίου έως 14 Ιανουαρίου


21/12
02:30 NHL, Blue Jackets - Maple Leafs (FOX Sports HD)
14:30 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Innichen, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
20:00 Eυρωλίγκα 14η Αγωνιστική Ερυθρός Αστέρας – Παναθηναϊκός Superfoods (Novasports2HD)
21:00 Eυρωλίγκα 14η Αγωνιστική Μπάμπεργκ – Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4HD)
21:00 World Darts Championship (FOX Sports HD)
21:05 Eυρωλίγκα 14η Αγωνιστική Μακάμπι Fox Τελ Αβιβ – Φενέρμπαχτσέ (Novasports1HD)
21:45 Eυρωλίγκα 14η Αγωνιστική Βαλένθια – Ζαλγκίρις (Novasports3HD)
22:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
_____________________________________________________________________________________________________

22/12
13:00 SNOWBOARD: FIS World Cup in Cervinia, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 World Darts Championship (FOX Sports HD)
14:30 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Innichen, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Super Euroleague (Novasports1HD)
18:30 ALPINE SKIING: World Cup in Madonna Di Campiglio, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 14η Αγωνιστική ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Χίμκι (Novasports2HD)
19:30 Eυρωλίγκα 14η Αγωνιστική Αναντόλου Εφές – Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:00 World Darts Championship (FOX Sports HD)
21:30 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
21:30 ALPINE SKIING: World Cup in Madonna Di Campiglio, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ευρωλίγκα 14η Αγωνιστική Μπασκόνια – Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
21:45 Eυρωλίγκα 14η Αγωνιστική Ουνικάχα – Αρμάνι Μιλάνο (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________________________

23/12
02:00 NHL, Sabres - Flyers (FOX Sports HD)
14:30 World Darts Championship (FOX Sports HD)
17:00 Φιλανθρωπικός Αγώνας προς τιμή του Νίκου Γκάλη «Νick Galis Hall of Famous Game” (Νοvasports1HD)
17:00 Championship Αγγλίας Football League 23η Αγωνιστική Σέφιλντ Γουέν. – Μίντλεσμπρο  (Novasports2HD)
19:30 Championship Αγγλίας Football League 23η Αγωνιστική Αστον Βίλα – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports2HD)
20:00 NHL, Bruins - Red Wings (FOX Sports HD)
20:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 18η Αγωνιστική  Αϊντχόφεν – Φίτεσε (Novasports1HD)
23:30 NFL, Ravens - Colts (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________

24/12
03:30 NFL, Packers - Vikings (FOX Sports HD)
15:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 18η Αγωνιστική  Αγιαξ - Βίλεμ (Novasports1HD)
17:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 18η Αγωνιστική  Φέγενορντ – Ρόντα  (Novasports1HD)
20:00 NFL, Saints - Falcons (FOX Sports HD)
23:25 NFL, Cowboys - Seahawks (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________

25/12
23:30 NFL, Texans - Steelers (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________

26/12
03:30 NFL, Eagles - Raiders (FOX Sports HD)
TBC   Ιταλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου – Προημιτελικά (Novasports1HD)
17:00 Championship Αγγλίας Football League 24η Αγωνιστική Μπάρτον – Λιντς (Novasports2HD)
17:00 Championship Αγγλίας Football League 24η Αγωνιστική Μπέρμιγχαμ – Νόριτς (Novasports1HD)
19:30 Championship Αγγλίας Football League 24η Αγωνιστική Μπρέντφορντ – Αστον Βίλα (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________________________

27/12
14:30 World Darts Championship (FOX Sports HD)
21:00 World Darts Championship (FOX Sports HD)
TBC Ιταλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου – Προημιτελικά (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________________________

28/12
01:30 NCAA College Basketball, Georgetown - Butler (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Football, Foster Farms Bowl (FOX Sports HD)
11:00 ALPINE SKIING: World Cup in Lienz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)    
12:30 ALPINE SKIING: World Cup in Bormio, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 ALPINE SKIING: World Cup in Lienz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 World Darts Championship (FOX Sports HD)
19:00 BIATHLON: World Team Challenge in Gelsenkirchen, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
19:45 Eυρωλίγκα 15η Αγωνιστική Φενέρμπαχτσέ – Ρεάλ Μαδρίτης  (Novasports1HD)
20:00 Eυρωλίγκα 15η Αγωνιστική Ζαλγκίρις - Ολυμπιακός  (Novasports2HD)
21:00 World Darts Championship (FOX Sports HD)
21:05 Eυρωλίγκα 15η Αγωνιστική Μακάμπι - Ουνικάχα  (Novasports3HD)
22:00 Eυρωλίγκα 15η Αγωνιστική Βαλένθια – Παναθηναϊκός Superfoods  (Novasports1HD)
23:45 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
_____________________________________________________________________________________________________

29/12
01:30 NCAA College Basketball, Seton Hall - Creighton (FOX Sports HD)
04:00 NCAA College Football, Holiday Bowl (FOX Sports HD)
11:15 ALPINE SKIING: World Cup in Lienz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ALPINE SKIING: World Cup in Bormio, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ALPINE SKIING: World Cup in Lienz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 World Darts Championship (FOX Sports HD)
15:30 ALPINE SKIING: World Cup in Bormio, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 SKI JUMPING: World Cup - Four Hills Tournament in Oberstdorf, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Eυρωλίγκα 15η Αγωνιστική  Χίμκι – Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)
19:30 Eυρωλίγκα 15η Αγωνιστική  Aναντόλου  Εφές - Μπάμπεργκ  (Novasports2HD)
21:00 World Darts Championship (FOX Sports HD)
21:30 Eυρωλίγκα 15η Αγωνιστική  Μπασκόνια – ΤΣΣΚα   (Novasports1HD)
21:45 Eυρωλίγκα 15η Αγωνιστική  Αρμάνι Μιλάνο – Ερυθρός Αστέρας  (Novasports2HD)
21:45 Championship Αγγλίας Football League 25η Αγωνιστική Κάρντιφ – Πρέστον   (Novasports3HD)
23:20 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
_____________________________________________________________________________________________________

30/12
02:00 NHL, Devils - Sabres (FOX Sports HD)
05:00 NHL, Ducks - Flames (FOX Sports HD)
11:30 TENNIS: Hopman Cup in Perth, Australia (Eurosport2)
13:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Lenzerheide, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Championship Αγγλίας Football League 25η Αγωνιστική Μπάρνσλεϊ – Ρέντινγκ (Novasports1HD)
17:15 SKI JUMPING: World Cup - Four Hills Tournament in Oberstdorf, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Championship Αγγλίας Football League 25η Αγωνιστική Μπρίστολ Σίτι - Γουλβς (Novasports1HD)
21:00 World Darts Championship (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________

31/12
02:00 NHL, Panthers - Canadiens (FOX Sports HD)
05:00 NHL, Canucks - Kings (FOX Sports HD)
10:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport2)
11:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Lenzerheide, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 SKI JUMPING: World Cup - Four Hills Tournament in Garmisch Partenkirchen, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Lenzerheide, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)    
20:00 NFL (FOX Sports HD)
23:25 NFL (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________

01/01
04:00 NHL, Flames - Blackhawks (FOX Sports HD)
05:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport2)
11:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Lenzerheide, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 TENNIS: Hopman Cup in Perth, Australia (Eurosport2)
13:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Lenzerheide, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 SKI JUMPING: World Cup - Four Hills Tournament in Garmisch Partenkirchen, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)    
16:30 TENNIS: ATP Tournament in Doha, Qatar (Eurosport2)
17:00 ALPINE SKIING: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Championship Αγγλίας Football League 26η Αγωνιστική Λιντς – Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports1HD)
17:00 Championship Αγγλίας Football League 26η Αγωνιστική Μπόλτον - Χαλ (Novasports2HD)
21:00 World Darts Championship (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________

02/01
05:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 TENNIS: Hopman Cup in Perth, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 TENNIS: ATP Tournament in Doha, Qatar (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:35 TENNIS: ATP Tournament, Qatar (Eurosport1/Eurosport1HD)
TBC Ιταλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου Προημιτελικός (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________________________

03/01
02:00 NCAA College Basketball, Xavier - Butler (FOX Sports HD)
03:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:30 NHL, Oilers - Kings (FOX Sports HD)
05:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
07:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport2)
13:00 TENNIS: Hopman Cup in Perth, Australia (Eurosport2)    
13:45 ALPINE SKIING: World Cup in Zagreb, Croatia (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 SKI JUMPING: World Cup - Four Hills Tournament in Innsbruck, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Oberstdorf, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 TENNIS: ATP Tournament in Doha, Qatar (Eurosport2)
17:30 ALPINE SKIING: World Cup in Zagreb, Croatia (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 TENNIS: ATP Tournament, Qatar (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:40 TENNIS: ATP Tournament, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
TBC Ιταλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου Προημιτελικός (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________________________

04/01
02:30 NHL, Red Wings - Senators (FOX Sports HD)
07:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Oberstdorf, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 TENNIS: Hopman Cup in Perth, Australia (Eurosport2)
12:00 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Oberstdorf, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 BIATHLON: World Cup in Oberhof, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 SKI JUMPING: World Cup - Four Hills Tournament in Innsbruck, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 TENNIS: ATP Tournament in Doha, Qatar (Eurosport2)
17:00 ALPINE SKIING: World Cup in Zagreb, Croatia (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 TENNIS: ATP Tournament in Doha, Qatar (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
20:35 TENNIS: ATP Tournament in Doha, Qatar (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:15 Eυρωλίγκα 16η Αγωνιστική Παναθηναϊκός Superfoods – Aναντόλου Εφές (Novaposrts2HD)
21:45 Eυρωλίγκα 16η Αγωνιστική Oυνικάχα Μάλαγα - Βαλένθια  (Novaposrts3HD)
22:00 Eυρωλίγκα 16η Αγωνιστική Μπαρτσελόνα - ΤΣΣΚΑ  (Novaposrts1HD)
23:15 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
_____________________________________________________________________________________________________

05/01
02:30 NHL, Canadiens - Lightning (FOX Sports HD)
03:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 TENNIS: ATP Tournament, Australia (Eurosport2)
13:00 TENNIS: Hopman Cup in Perth, Australia (Eurosport2)
15:00 BIATHLON: World Cup in Oberhof, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 TENNIS: ATP Tournament in Doha, Qatar (Eurosport2)
17:45 SKI JUMPING: World Cup - Four Hills Tournament in Bischofshofen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:45 Eυρωλίγκα 16η Αγωνιστική Φενέρμπαχτσέ – Μπασκόνια (Novasports2HD)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
20:00 Eυρωλίγκα 16η Αγωνιστική Eρυθρός Αστέρας - Ζαλγκίρις  (Novasports4HD)
21:00 Eυρωλίγκα 16η Αγωνιστική Μπάμπεργκ - Χίμκι  (Novasports5HD)
21:00 Eυρωλίγκα 16η Αγωνιστική Ολυμπιακός – Αρμάνι Μιλάνο   (Novasports1HD)
21:45 Eυρωλίγκα 16η Αγωνιστική Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι   (Novasports3HD)
21:55 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου FA Cup 3ος Γύρος Λίβερπουλ – Έβερτον (Novasports2HD)
22:00 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου FA Cup 3ος Γύρος Mάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Ντέρμπι  (Novasports4HD)
23:00  Super Euroleague (Νοvasports1HD)
_____________________________________________________________________________________________________

06/01
02:00 NHL, Islanders - Penguins (FOX Sports HD)
05:30 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Otepaa, Estonia (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Hopman Cup in Perth, Australia (Eurosport2)
10:30 ALPINE SKIING: World Cup in Maribor, Slovenia     (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Adelboden, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Otepaa, Estonia (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 BIATHLON: World Cup in Oberhof, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 ALPINE SKIING: World Cup in Maribor, Slovenia     (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 ALPINE SKIING: World Cup in Adelboden, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου FA Cup 3ος Γύρος Φλίτγουντ – Λέστερ (Novasports1HD)
15:00 LUGE: World Cup in Koenigsee, Germany (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή 16η Αγωνιστική Πανιώνιος – ΑΟΚ (Novasports3HD)
15:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Val di Fiemme, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 BIATHLON: World Cup in Oberhof, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Val di Fiemme, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου FA Cup 3ος Γύρος  Μάντσεστερ Σίτι - Μπέρνλεϊ  (Novasports3HD)
17:00 TENNIS: ATP Tournament in Doha, Qatar (Eurosport2)
17:15 Super League Σουρωτή 16η Αγωνιστική ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός  (Novasports1HD)
17:30 SKI JUMPING: World Cup - Four Hills Tournament in Bischofshofen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 CYCLING: Revolution Series (Track) in Manchester, United Kingdom (Eurosport2)
19:30 Super League Σουρωτή 16η Αγωνιστική Παναιτωλικός - ΑΕΚ  (Novasports2HD)
19:30 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου FA Cup 3ος Γύρος  Νόριτς – Τσέλσι  (Novasports1HD)
20:00 NHL, Flyers - Blues (FOX Sports HD)
22:30 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Calgary, Canada    (Eurosport2)
23:30 NFL, Wild Card 1 (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________

07/01
03:00 NFL, Wild Card 2 (FOX Sports HD)
08:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport2)    
10:15 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Otepaa, Estonia (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 TENNIS: ATP Tournament, Australia (Eurosport2)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Adelboden, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 BIATHLON: World Cup in Oberhof, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ALPINE SKIING: World Cup in Maribor, Slovenia (Eurosport2)
14:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Otepaa, Estonia (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ALPINE SKIING: World Cup in Adelboden, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή 16η Αγωνιστική Παναθηναϊκός – Πλατανιάς  (Novasports2HD)
15:30 BIATHLON: World Cup in Oberhof, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League Σουρωτή 16η Αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης  (Novasports2HD)
17:15 Super League Σουρωτή 16η Αγωνιστική ΠΑΣ Λαμία – ΑΟ Ξάνθη  (Novasports3HD)
18:00 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου FA Cup 3ος Γύρος  Νότιγχαμ Φόρεστ – Αρσεναλ (Novasports4HD)
19:30 Super League Σουρωτή 16η Αγωνιστική ΑΕΛ - Ολυμπιακός  (Novasports1HD)
20:00 NFL, Wild Card 3 (FOX Sports HD)
23:30 NFL, Wild Card 4 (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________

08/01
18:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
19:30 Super League Σουρωτή Απόλλων Σμύρνης – Ατρόμητος (Novasports1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:45 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου 3ος Γύρος Μπράιτον – Κρίσταλ Πάλας (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________________________

09/01
02:00 NHL, Maple Leafs - Blue Jackets (FOX Sports HD)
06:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 TENNIS: ATP Tournament, Australia (Eurosport2)
18:45 ALPINE SKIING: World Cup in Flachau, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Basketball Champions League Nεπτούνας – Λούντβιγκσμπουργκ (Novasports3HD)
19:30 Basketball Champions League  ΠΑΟΚ – Κάπο ντ’Ορλάντο  (Novasports1HD)
19:30 Basketball Champions League  Ζιελόνα Γκόρα - Μπεσίκτας  (Novasports2HD)
21:30 ALPINE SKIING: World Cup in Flachau, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Basketball Champions League  Βενέτσια – Ρόζα Ράντομ (Novasports1HD)
21:30 Basketball Champions League  Ναντέρ – Αρης (Novasports2HD)
21:45 League Cup Aγγλίας 1ος Ημιτελικός (Novasports3HD)
_____________________________________________________________________________________________________

10/01
03:00 NHL, Predators - Oilers (FOX Sports HD)
04:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)    
21:30 Basketball Champions League Τενερίφη - Γκαζιαντέπ (Novasports2HD)
21:30 Basketball Champions League Οστάνδη - Αβελίνο (Novasports3HD)
21:45 League Cup Aγγλίας 1ος Ημιτελικός (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________________________

11/01
02:30 NHL, Maple Leafs - Senators (FOX Sports HD)
06:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:30 TENNIS: Australian Open in Melbourne    (Eurosport2)
15:00 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany    (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
21:00 Eυρωλίγκα Παναθηναϊκός Superfoods – Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)
21:05 Ευρωλίγκα Mακάμπι – Μπάμπεργκ (Novasports1HD)
21:45 Eυρωλίγκα Βαλένθια Φενέρμπαχτσέ (Novasports2HD)
21:45 Eυρωλίγκα Aρμάνι Μιλάνο – ΤΣΣΚΑ (Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________________________

12/01
02:00 NHL, Capitals - Hurricanes (FOX Sports HD)
07:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:15 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport2)
13:00 SKI JUMPING: World Cup in Tauplitz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport2)
15:00 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 SNOWBOARD: FIS World Cup, USA (Eurosport2)
19:00 Eυρωλίγκα Χίμκι – Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1HD)
19:30 Eυρωλίγκα Αναντόλου Εφές – Ερυθρός Αστέρας (Novasports3HD)
20:00 Eυρωλίγκα Ζαλγκίρις – Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports4HD)
20:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
21:30 Eυρωλίγκα Μπασκόνια – Ολυμπιακός (Νοvasports2HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 20η Αγωνιστική (Novasports1HD)
21:45 Championship Αγγλίας Football League 27η Αγωνιστική (Novasports1HD)
22:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup, USA (Eurosport2)    
23:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

_____________________________________________________________________________________________________

13/01
01:30 NCAA College Basketball, Butler - Marquette (FOX Sports HD)
04:00 NHL, Coyotes - Oilers (FOX Sports HD)
08:30 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy     (Eurosport2)
12:00 ALPINE SKIING: World Cup in Bad Kleinkirchheim, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in idre, Sweden (Eurosport2)
13:15 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Dresden, Germany (Eurosport2)
15:00 SKI JUMPING: World Cup in Tauplitz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Super League Σουρωτή Α.Ο Ξάνθη – Πλατανιάς (Novasports3ΗD)
15:15 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany    (Eurosport2)
16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
17:00 Championship Αγγλίας Football League 27η Αγωνιστική (Novasports4HD)
17:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
17:15 Super League Σουρωτή Aπόλλων Σμύρνης – Πανιώνιος (Novasports1HD)
17:45 FORMULA E: FIA Championship in Marrakech, Morocco (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 20η Αγωνιστική (Novasports3HD)
18:30 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup, USA (Eurosport2)
19:00 NCAA College Basketball, Seton Hall - Georgetown (FOX Sports HD)
19:30 Super League Σουρωτή Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός  (Novasports2HD)
19:30 Championship Αγγλίας Football League 27η Αγωνιστική (Novasports4HD)
21:00 NCAA College Basketball, Xavier - Creighton (FOX Sports HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 20η Αγωνιστική (Novasports1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 20η Αγωνιστική (Novasports2HD)
22:00 SNOWBOARD: FIS World Cup, USA (Eurosport2)
23:30 NFL, Divisional Round (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________

14/01
03:00 NFL, Divisional Round (FOX Sports HD)
10:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
11:00 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ALPINE SKIING: World Cup in Bad Kleinkirchheim, Austria (Eurosport2)    
13:00 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in idre, Sweden (Eurosport2)
14:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή AOK – ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
15:15 SKI JUMPING: World Cup in Tauplitz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport2)
16:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
20:00 NFL, Divisional Round (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:30 NFL, Divisional Round (FOX Sports HD)
16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
17:15 Super League Σουρωτή Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΛ (Novasports2HD)
17:15 Super League Σουρωτή Aτρόμητος – Παναιτωλικός (Novasports3HD)
19:30 Super League Σουρωτή ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD